Žijeme jen jednou!

I když se to nezdá, čas neúprosně letí a nejde zastavit. A tak dneska je nám dvacet, sotva se stačíme nadechnout a je nám třicet. A zamyslíme-li se nad tím, jak jsme deset let žili, zjistíme, že se vlastně zase tolik nezměnilo. Dospěli jsme, ukončili školu a nastoupili do práce, odstěhovali jsme se od rodičů, našli si snad životního partnera a plánujeme děti. Je to moc nebo málo?

Hledáme sami sebe
Je toho dost! Právě během těchto dvaceti let se měníme nejvíce. Formujeme svoji identitu a tak trochu se i hledáme. Získáme spoustu nových zkušeností, ať už pracovních, tak partnerských. Máme-li v tomto věku už rodinu, náš život se změní, a to od základu.

Co si vybudujeme, to nám zůstane
Nejen, že zjišťujeme, co nám sedí a naopak, ale období mezi dvacátým, až třicátým, často i čtyřicátým rokem, je docela dost klíčově pro všechny. Nevybudujeme-li během této doby nic, tak to už ani jindy nestihneme. Chcete si šetřit na penzi? Pak na nic nečekejte a udělejte to právě teď. Neodkládejte věci na později. Chcete-li se pustit do stavby zastřešené zimní zahrady, udělejte to!