Chybí vám něco ke čtení? Hodilo by se vám čtení s neomezenými možnostmi, které budete mít všude sebou? Stačí připojení k internetu a můžete si všude na světě číst náš online magazín, který o články nemá nouzi a každý si najde svoje oblíbené téma.

Kvalita a originalita se počítá

Pokud chcete zaujmout nejen své známé a kolegy něčím novým a originálním, kupte si některý https://www.mobilton.cz/ochranna-skla/111-ochranne-sklo-huawei-6-plus.html“ title=“https://www.mobilton.cz/ochranna-skla/111-ochranne-sklo-huawei-6-plus.html“>kryt na mobil Huawei , který byl vytvořen dvojicí studentů Průmyslového designu ve Zlíně. Ti přišli s originálním nápadem vytvořit sérii vždy pěti krytů, které po položení na stůl vedle sebe dají výsledný obraz. Pokud tak jdete ven s přáteli, můžete se blýsknout zcela novým nápadem a designem, který vytvoříte ,,spojením“ vyšich telefonů.

Vhodné i pro jednotlivce

Tyto designy však nejsou vhodné pouze pro skupinky přátel ale také pro jednotlivce. Výsledný obraz, ikdyž rozložený mezi pět telefonů, je stále velmi originální a poutavý i při použití pouze jedné jeho části. Veškeré designy jsou důmyslně promyšlené tak, že žádný z jednotlivých kusů není nevzhledný či nepoutavý. Základní řada obsahuje deset typových a barevných variant, které Vám a Vašim přátelům dávají možnost vybrat ten, který je dle Vašeho úsudku ten nejlepší.

Kvalita a originalita se počítá
4.4 (88.33%)12
Social tagging:

Comments are closed.